HAKKIMIZDA
Render Studio; Müşterilerinize projelerinizi tanıtmak yada satış kampanyalarınızı çok daha çarpıcı hale getirmek için Serkan Çakır tarafından 2014 yılında kuruldu. Render Studio Mimarlık, İç mimarlık İnşaat ,Peyzaj ,Endüstriyel Tasarım ,Fuar standı tasarımı vb. sektörlerde profesyonel ekibiyle beraber Fotorealistik düzeyde hizmet vermektedir.
 
EKİBİMİZ

Serkan ÇAKIR

Görselleştirme Uzmanı

1980 yılında Trabzon’da doğdu. Ondokuz Mayıs Üniversitesi İnşaat bölümünden mezun oldu. 2010 yılından itibaren 3d sunum ve görselleştirme alanında bir çok firmada Görselleştirme Uzmanı olarak görev aldı. 

Ogan TOPLU

Mimar

Amerika'da Mimarlık eğitimi aldıktan sonra Türkiye'de Restorasyon, Restitusyon ve Renovasyon işlerinde çalıştı. Kamuya yönelik projelerin tüm safhalarında yer aldı. Özel mimari, iç mimari dekorasyon, cephe tasarımı ve uygulamaları çalışmalarında bulundu.

Emrah Ünal

Wep Tasarım

1989 yılında İstanbul / Kadıköy’de doğdu. Selçuk Üniversitesi Makine bölümünden mezun oldu. 2010 yılından itibaren Web Site Dizayn & Tasarım  sunum ve görselleştirme alanında bir çok firmada Web Tasarım & Yazılım Uzmanı olarak görev aldı.